Rekrutacja dodatkowa na studia stacjonarne II stopnia

2 sierpnia o godz. 12:00 rozpoczęła się rekrutacja dodatkowa na studia II stopnia stacjonarne.

Przypominamy, że kryterium rekrutacyjnym jest arytmetyczna średnia ocen z toku studiów, tj. średnia ocen uzyskanych z egzaminów oraz zaliczeń na ocenę. Średnia wprowadzona przez kandydata w IRK musi być udokumentowana na suplemencie do dyplomu lub na zaświadczeniu o ukończeniu studiów, jeśli nie jest wskazana na suplemencie. Do średniej z toku studiów nie wlicza się oceny pracy licencjackiej (magisterskiej) ani oceny z egzaminu licencjackiego (magisterskiego) [nie jest to średnia ocen z pracy dyplomowej oraz egzaminu dyplomowego, bądź średnia z pracy dyplomowej oraz egzaminu dyplomowego oraz wyniku końcowego studiów].

LISTA KIERUNKÓW, NA KTÓRYCH ODBYWA SIĘ REKRUTACJA DODATKOWA (w nawiasach liczba miejsc dostępna w rekrutacji dodatkowej):

WYDZIAŁ STUDIÓW NAD RODZINĄ:

• nauki o rodzinie (7)

WYDZIAŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY. SZKOŁA NAUK ŚCISŁYCH:

• informatyka (9)
  • matematyka (20)
  • fizyka (10)
  • chemia (8)

WYDZIAŁ FILOZOFII CHRZEŚCIJAŃSKIEJ:

• filozofia (4)
  • ochrona środowiska (4)

WYDZIAŁ NAUK HUMANISTYCZNYCH:

• filologia klasyczna (5)
  • filologia polska (13)
  • kulturoznawstwo (7)

WYDZIAŁ BIOLOGII i NAUK O ŚRODOWISKU:

• biologia (9)
  • inżynieria środowiska (11)

WYDZIAŁ NAUK HISTORYCZNYCH i SPOŁECZNYCH:

• archeologia (8)
  • politologia (17)
  • socjologia (11)

TERMINY REJESTRACJI:

Początek zapisów: 2 sierpnia (godz. 12:00)
Ostatni dzień na rejestrację i wniesienie opłaty rekrutacyjnej: 15 września (do końca dnia)
Ogłoszenie wyników: 20 września (godz. 12:00)

Rejestracja dodatkowa jest odrębnym naborem niezależnym od rekrutacji podstawowej (czerwcowo-lipcowej), dlatego mogą w niej wziąć udział również osoby, które nie brały udziału w rekrutacji podstawowej.
Osoby, które brały udział w rekrutacji podstawowej na studia stacjonarne, tj. wniosły wówczas opłatę rekrutacyjną, która przypisana została do kierunku/kierunków, za rekrutację dodatkową wnoszą opłatę w wysokości 60zł za każdy zapis na kierunek.
Osoby, które zapisały się w rekrutacji podstawowej na kierunek/kierunki, ale nie wniosły opłaty rekrutacyjnej, wnoszą opłatę tylko za kierunki w rekrutacji dodatkowej wg zasady: 85zł za pierwszy zapis na kierunek w rekrutacji dodatkowej, 60zł za każdy kolejny zapis na kierunek w rekrutacji dodatkowej.

Więcej informacji w harmonogramie rekrutacji na studia II stopnia stacjonarne.
Kierunki dostępne są w systemie IRK