Rekrutacja uzupełniająca (studia stacjonarne II stopnia)

Informujemy, że w systemie IRK prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca na studia II stopnia na następujących kierunkach: Czytaj więcej

Przyjmowanie dokumentów na studiach bez kwalifikacji (studia niestacjonarne)

UWAGA! OBOWIĄZKOWO ZAPOZNAJ SIĘ ZZasady bezpieczeństwa obowiązujące przy składaniu dokumentów na studia w UKSW  

Terminy przyjmowania dokumentów przez poszczególne wydziały, po uprzednim dokonaniu rejestracji w IRK (przy składaniu wymagana maseczka oraz własny długopis):

Kampus Dewajtis, ul. Dewajtis 5

 
Wydział Teologiczny
Teologia ogólna
Rejestracja na studia do 16 października, dokumenty będą przyjmowane do 19 października w godzinach od 9 do 13 w pokoju nr 48

Informacja o rekrutacji (rejestracja w IRK, opłaty, terminy)

Trwa rejestracja w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRK).

Zapraszamy do zapoznania się z listą kierunków studiów oraz wymagań rekrutacyjnych dla rekrutacji na rok akademicki 2020/21 -> ZASADY REKRUTACJI 2020/21 oraz HARMONOGRAMEM REKRUTACJI 2020/21.
Czytaj więcej

Opłata rekrutacyjna - księgowanie (rekrutacja dodatkowa)

Ostatnim dniem nadania opłaty rekrutacyjnej (zlecenia transakcji) na studia z kwalifikacją tj. kierunki studiów stacjonarnych jest 5 październik (poniedziałek). Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na zaksięgowanie opłaty w systemie IRK i nieprzesyłanie dowodów wpłat na adres e-mail. Opłaty są księgowane w ciągu kilku dni. Opłaty dokonane w ostatnich dniach rejestracji zostaną zaksięgowane najpóźniej w dniu 7 października (środa) o godz. 9:00.

Zestawy pytań do rozmów kwalifikacyjnych na Wydziale Teologicznym - studia I stopnia i jednolite mgr

Rozmowa kwalifikacyjna dla kandydatów na kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna (specjalności: dziennikarstwo ogólne, komunikacja medialno-kulturowa, komunikacja medialno-religijna)

Rozmowy kwalifikacyjne na kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna (specjalność: komunikacja medialno-religijna) odbędą się w kampusie przy ul. Dewajtis 5, rozmowy w godz. 9:00 - 14:00 w sali 42 (Stary Gmach, parter) w dniu 6 i 7 października. Czytaj więcej

Rozmowy kwalifikacyjne na studia II stopnia

Kierunki studiów II stopnia objęte rozmowami kwalifikacyjnymi (dla pozostałych kierunków studiów stacjonarnych II stopnia rekrutacja na podstawie średniej ocen z toku studiów):  

Czytaj więcej

Rekrutacja dodatkowa na studia z kwalifikacją

W terminie od 10 września (od godz. 12) do 5 października (do końca dnia) odbywała się rekrutacja dodatkowa na STUDIA Z KWALIFIKACJĄ tj. studia, na których przeprowadzane jest postępowanie kwalifikacyjne (na podstawie określonych kryteriów tworzona jest lista rankingowa).

Lista kierunków, na które odbędzie rekrutacja dodatkowa (w nawiasach liczba miejsc dostępna w rekrutacji dodatkowej):

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI (odbiór dokumentów po rekrutacji przez Kandydatów nieprzyjętych na studia stacjonarne lub rezygnujących przed rozpoczęciem studiów)

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI (Odbiór dokumentów po rekrutacji przez Kandydatów nieprzyjętych na studia stacjonarne lub rezygnujących przed rozpoczęciem studiów

Dokumenty można odbierać w dziekanatach poszczególnych kierunków w dniach 4 oraz 8 i 9 września w bud. nr 23.

Obowiązują standardowe godziny przyjęć w Dziekanatach:

wtorek, środa            godz. 9.00 - 12.00;

Dziekanat

Progi punktowe i liczba osób na miejsce w rekrutacji 2020/2021

Progi i liczba osób na miejsce w tegorocznej rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie. Próg oznacza punktację ostatniej osoby mieszczącej się w limicie miejsc

Czytaj więcej

Matura IB/EB

Kandydaci z Maturą Międzynarodową i Europejską są proszeni o przesyłanie na adres irk@uksw.edu.pl skanu dyplomu (w tytule e-maila należy napisać odpowiednio: "Matura IB" lub "Matura EB" – do dnia 5 października (poniedziałek, do końca dnia). 

Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach