Ogłoszenie wyników rekrutacji na studia stacjonarne (rekrutacja dodatkowa)

21 września (piątek) o godzinie 12:00 w systemie IRK na kontach kandydatów zostaną opublikowane wyniki na studia stacjonarne I stopnia, jednolite magisterskie oraz studia II stopnia.

Rodzaje komunikatów o wyniku rekrutacji wyświetlanych na kontach kandydatów w systemie IRK (studia stacjonarne: I stopnia, jednolite magisterskie, II stopnia - wszystkie kierunki oraz studia niestacjonarne I stopnia z pedagogiki specjalnej):

Przyjmowanie dokumentów na studia - rekrutacja dodatkowa

Osoby z obywatelstwem zagranicznym najpierw zgłaszają się z dokumentami do Działu Kształcenia - tj. w kampusie przy ul. Dewajtis 5, Stary Budynek, 1 piętro, pokój 093, w godz. 8:30-11:00.

Czytaj więcej

Opłata rekrutacyjna - księgowanie (rekrutacja dodatkowa)

W dniu 16 września (niedziela) upłynął termin wniesienia opłaty rekrutacyjnej w rekrutacji dodatkowej na studia stacjonarne. Opłaty są księgowane w ciągu kilku dni. Wpłaty wniesione w ostatnim dniu tj. 16 września, powinny zostać zaksięgowane najpóźniej w dniu 20 września (czwartek) do godz. 9:00. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na zaksięgowanie opłaty w systemie IRK.

Rekrutacja na pielęgniarstwo

Uruchomiona została rekrutacja na kierunek pielęgniarstwo (studia w języku polskim oraz studia w języku angielskim). Rejestracja odbywa się w systemie IRK w następujących terminach: 5 września (pierwszy dzień rejestracji) - 25 września (ostatni na rejestrację i wniesienie opłaty rekrutacyjnej). Czytaj więcej

Rekrutacja dodatkowa na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie

1 sierpnia rozpoczęła się rekrutacja dodatkowa na studiach stacjonarnych I stopnia i jednolitych magisterskich na następujących kierunkach studiów (w nawiasach liczba miejsc dostępna w rekrutacji dodatkowej):

Rekrutacja dodatkowa na studia stacjonarne II stopnia

1 sierpnia rozpoczęła się rekrutacja dodatkowa na studia II stopnia stacjonarne.

Terminy składania dokumentów na studiach niestacjonarnych

Kampus Wóycickiego

Dojazd

Mapa kampusu

Czytaj więcej

Informacja o trwającej rekrutacji (rejestracja w IRK, opłaty, terminy)

Rekrutacja dodatkowa na studia stacjonarne rozpoczęła się 1 sierpnia i potrwa do 16 września (rejestracja w systemie IRK). Rekrutacja dodatkowa jest prowadzona na tych kierunkach, na których nie został wypełniony limit miejsc oraz kierunki uzyskały zgodę Przewodniczącego UKR. Szczegółowe informacje: Czytaj więcej

Elektroniczna Legitymacja Studencka (ELS)

Poniżej znajdują się informacje dotyczące: umieszczania pliku cyfrowego ze zdjęciem do ELS na koncie w IRK, wnoszenia opłaty za ELS oraz sytuacji, w której kandydat posiada ELS UKSW.

Liczba osób na miejsce w rekrutacji podstawowej

Liczba osób na miejsce dla studiów STACJONARNYCH I stopnia i jednolitych magisterskich Czytaj więcej

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach