Kontakt

Biuro Rekrutacji UKSW (biuro zajmuje się rekrutacją na studia I stopnia, jednolite magisterskie, II stopnia)
ul. Wóycickiego 1/3, budynek 23, pokój 005
01-938 Warszawa

W związku z Zarządzeniem Nr 23/2020 Rektora Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej UKSW zalecamy korzystanie z mailowej lub telefonicznej formy kontaktu z Biurem Rekrutacji.

e-mail: rekrutacja@uksw.edu.pl
e-mail: irk@uksw.edu.pl
e-mail dla kandydatów z zagranicy: admission@uksw.edu.pl

Biuro przyjmuje interesantów w godz. 9:00-15:00 od poniedziałku do piątku*
* do odwołania biuro nie przyjmuje interesantów osobiście w siedzibie jednostki (prosimy wyłącznie o kontakt mailowy i telefoniczny w godz. 9:00-15:00)

Uprzejmie informujemy, że dokumenty na studia składane są na wydziałach.

Pracownicy:
Bogusław Wojakowski, kierownik Biura Rekrutacji
mgr Marta Kazior-Grąbczewska, główny specjalista ds. administracyjnych
mgr Agnieszka Iwaszkiewicz,  st. specjalista ds. administracyjnych
mgr Aleksandra Łowińska-Kacan, specjalista ds. administracyjnych

W sprawach związanych z tokiem studiów (plany zajęć, USOSweb, Elektroniczna Legitymacja Studencka) należy kontaktować się z dziekanatami wydziałów.
Rekrutację na studia podyplomowe i doktoranckie prowadzą wydziały oraz Dział Kształcenia.

Kontakt w sprawie akademików: Dział Pomocy Materialnej dla Studentów -> http://www.dpm.uksw.edu.pl/