Opłata rekrutacyjna - księgowanie

Ostatnim dniem nadania opłaty rekrutacyjnej (zlecenia transakcji) na studia stacjonarne jest 8 lipca (niedziela). Zalecamy płatność za pośrednictwem banku (np. przelewem internetowym). Prosimy o cierpliwe oczekiwanie na zaksięgowanie opłaty w systemie IRK. Opłaty są księgowane w ciągu kilku dni.
Opłaty dokonane w ostatnich dniach rejestracji zostaną zaksięgowane najpóźniej w dniu 11 lipca (środa) o godz. 9:00. Prosimy o cierpliwe oczekiwanie i nieprzesyłanie dowodów wpłat na adres e-mail.
 
Jeśli w środę (11 lipca) po godz. 9:00 kandydaci na swoim koncie w IRK nadal będą widzieli komunikat "BRAK OPŁATY REKRUTACYJNEJ", wówczas prosimy o wysłanie do godz. 13:00 e-maila na adres: rekrutacja@uksw.edu.pl z plikiem zawierającym dowód uiszczenia opłaty (skan dowodu opłaty wniesionej w siedzibie banku lub potwierdzenie z konta internetowego lub skan dowodu wniesienia opłaty na poczcie -> w temacie maila należy wpisać: OPŁATA-nr PESEL kandydata).

Przypominamy, że opłata rekrutacyjna wynosi 85 zł.

Kandydat, który ubiega się o przyjęcie na kilka kierunków/specjalności w ramach studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych:
za pierwszy zapis wnosi opłatę w wysokości 85 zł,                
za każdy następny zapis – 60 zł,
odrębnie w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.
 
UWAGA: informacja o numerze rachunku, na który należy wnieść opłatę rekrutacyjną, widoczna jest na koncie kandydata w IRK po zapisaniu się na kierunek (w części "Moje opłaty" na stronie głównej konta kandydata). Numer ten służy tylko do wnoszenia opłaty rekrutacyjnej.

 

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach