Rekrutacja na pielęgniarstwo

Zakończyła się rejestracja w IRK na pielęgniarstwo (studia w języku polskim oraz studia w języku angielskim). Rejestracja trwała do 15 października (ostatni dzień na rejestrację i wniesienie opłaty rekrutacyjnej).

W przypadku, gdy opłata rekrutacyjna została wniesiona w terminie (do 15 października), a w dniu 18 października o godz. 9:00 kandydat na swoim koncie w IRK nadal nie będzie miał zaksięgowanej tej opłaty (komunikat "BRAK OPŁATY REKRUTACYJNEJ"), wówczas prosimy o przesłanie na e-mail: rekrutacja@uksw.edu.pl potwierdzenia wniesienia opłaty rekrutacyjnej (maksymalnie do g. 12:00).

Ogłoszenie wyników na kontach kandydatów w systemie IRK nastąpi 18 października (o godz. 14:30). Zarówno na studia pielęgniarskie w języku polskim, jak i po angielsku przewidziano po 30 miejsc. Studia będą prowadzone na Wydziale Medycznym. Collegium Medicum.

Przyjmowanie dokumentów od osób zakwalifikowanych: 19 paź. (piątek), 22 paź. (poniedziałek)
Osoby z obywatelstwem polskim prosimy o zgłaszanie się z kompletem dokumentów do komisji rekrutacyjnej w terminie 19 października (piątek) w godz. 14-16 oraz 22 października (poniedziałek) w godz. 10-15 w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3, bud. 21 (Auditorium Maximum), pokój 204T (2. piętro). Osoby z obywatelstwem zagranicznym najpierw zgłaszają się z dokumentami do Działu Kształcenia - tj. w kampusie przy ul. Dewajtis 5, Stary Budynek, 1 piętro, pokój 093, w godzinach 9:00-12:30.

Zasady rekrutacji na studia w języku polskim -> PDF
Zasady rekrutacji na studia w języku angielskim -> PDF

Rejestracja na studia w jęz. polskim -> system IRK
Rejestracja na studia w jęz. angielskim -> system IRK

Copyright © 2018 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach