PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW NA STUDIA W UKSW (STUDIA Z KWALIFIKACJĄ -> REKRUTACJA PODSTAWOWA): ZASADY BEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANE ZE STANEM PANDEMII, MIEJSCA PRZYJMOWANIA DOKUMENTÓW, MAPKI Z LOKALIZACJĄ WYDZIAŁÓW

UWAGA!

DOKUMENTY MOGĄ SKŁADAĆ TYLKO OSOBY, KTÓRE NA SWOIM KONCIE ZOSTANĄ ZAPROSZONE DO SKŁADANIA DOKUMENTÓW - Szczegóły na kontach kandydatów w IRK i poniżej

Przed złożeniem dokumenów koniecznie zapoznaj się z informacjami zawartymi poniżej. Brak spełnienia poniższych wymogów spowoduje, że kandydat nie będzie mógł wejść na teren uczelni.

OBOWIĄZKOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA WYMAGANE OD KANDYDATÓW SKŁADAJĄCYCH DOKUMENTY

WYKAZ MIEJSC, WYKAZ DOKUMENTÓW, GODZINY ORAZ MAPKA INFORMACYJNA O MIEJSCU SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

KAMPUS WÓYCICKIEGO

WEJŚCIE NR 6
7) WYDZIAŁ MEDYCZNY. COLLEGIUM MEDICUM (kierunek lekarski)
WÓYCICKIEGO 1/3, bud. 21, AULA SCHUMANA
Osoby zakwalifikowane na drugą turę przyjmowania dokumentów (28, 31 sierpnia) mają szansę złożyć dokumenty również 16 września (w trzeciej turze) w godz. 10-14.