Informacja o egzaminie z języka polskiego dla cudzoziemców (osób, które otrzymają informację mailową o konieczności przystąpienia do egzaminu na podstawie przesłanych dokumentów)

 

Egzamin centralny ze znajomości języka polskiego – 6 października 2020 roku - odbędzie się on w formie zdalnej.

Pierwszym etapem jest weryfikacja tożsamości kandydatów. Rozpocznie się ona o godzinie 9:30.  

Link do weryfikacji tożsamości (będzie czynny w dniu 06.10.2020 od godziny 9:30):

Link: https://uksw.webex.com/meet/wnh_polski_B1_B2_06.10.20

Aby przystąpić do weryfikacji, należy posiadać komputer z systemem min. Windows 7 lub macOS i dokonać instalacji oraz wstępnej konfiguracji niezbędnego oprogramowania według instrukcji z załącznika nr 1 (powyższe czynności należy wykonać przed 6 października 2020).

Do weryfikacji tożsamości niezbędne jest, aby Państwo mieli włączoną kamerę i mikrofon. Bez kamery weryfikacja tożsamości nie jest możliwa.

Używając powyższego linku, w dniu 06.10.2020 przejdą Państwo na zdalne spotkanie, na którym odbędzie się weryfikacja Państwa tożsamości. Do weryfikacji tożsamości należy przygotować paszport lub dowód osobisty. Będą Państwo kolejno wywoływani z poczekalni, w celu weryfikacji tożsamości. Czas trwania procesu weryfikacji tożsamości jest uzależniony od liczby osób, które się zgłoszą. Prosimy w tym czasie nie odchodzić od monitorów.

Prosimy o włączenie czatu na spotkaniu, gdyż po pomyślnej weryfikacji tożsamości otrzymają Państwo na czacie link do spotkania egzaminacyjnego oraz identyfikator i hasło potrzebne do zalogowania się do egzaminu. Prosimy o skopiowanie tych danych – zapisanie ich w pliku tekstowym np. Word. Prosimy o niezapisywanie hasła na kartce, gdyż później pojawiają się problemy z zalogowaniem, spowodowane błędami w przepisanym haśle. Prosimy, aby Państwo koniecznie skopiowali link do drugiego spotkania oraz login i hasło. Przed wejściem na drugie spotkanie muszą Państwo opuścić sesję do weryfikacji tożsamości i podane przez nas dane do logowania zostaną utracone, dlatego tak ważne jest ich skopiowanie.

Uczestnik wpisuje link do drugiego spotkania/egzaminu. Prosimy poczekać na drugim spotkaniu do momentu zakończenia weryfikacji danych wszystkich uczestników, gdyż wtedy zostanie podany komunikat o rozpoczęciu egzaminu. Na czacie otrzymają Państwo link do strony, na którą należy zalogować się, aby przystąpić do egzaminu. Wpisują Państwo identyfikator i hasło, które Państwo wcześniej otrzymali. Po zalogowaniu się należy rozwiązać zamieszczony tam test z języka polskiego oznaczony datą 06.10.2020.

Wyniki będą wyświetlały się od razu po egzaminie.

Po rozwiązaniu testu należy go zakończyć/zatwierdzić i można opuścić spotkanie.

 

W razie jakichkolwiek problemów prosimy dzwonić na numer 22 561 88 41 – telefon będzie czynny w dniu 06.10.2020 w godzinach 9:30 – 12:00 bądź pisać na czacie spotkania.

 
 
Dokumenty potwierdzające znajomość języka polskiego należy przesłać do 02.10.2020 do końca dnia na: admission@uksw.edu.pl
 
Copyright © 2020 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach