Wsparcie dla kandydatów

Centrum Komunikacji Społecznej i Cyfrowej wraz z Centrum Wsparcia Studenta organizują możliwość spotkań online ze studentami Coachingu i Mediacji Społecznych.
Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła pandemię, co oznacza, że koronawirus rozprzestrzenia się na całym świecie. Pandemia wymusiła sytuację przypominającą wystawienie na stres długotrwały. Jako studenci ostatnich lat kierunku Teologia na specjalizacji Coaching i Mediacje Społeczne, zapraszamy Was na spotkania, na których będziemy chcieli podzielić się z Wami wiedzą i umiejętnościami, które zdobyliśmy podczas studiów.
Co możesz zyskać dzięki naszym spotkaniom?
1. Poznasz swoje możliwości i słabości.
2. Dowiesz się jak zarządzać i radzić sobie ze stresem.
3. Poprawisz jakość komunikacji z najbliższymi i ze swoim otoczeniem.
4. Dowiesz się jak zarządzać konfliktem i rozwiązywać go, a także jak budować kompromis.
5. Przekonasz się jak komunikować swoje potrzeby.
6. Będziesz miał okazję dowiedzieć się, który kierunek jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Jak wybrać odpowiedni kierunek dla siebie? Czym jest stres i jak sobie z nim radzić? Jak rozpoznać rodzaj konfliktu i podjąć stosowną interwencję? Jak dostosować sposób komunikacji do różnych odbiorców i jak komunikować swoje potrzeby? Na te pytania i na wiele innych uzyskasz odpowiedzi właśnie na naszych spotkaniach!
Jesteśmy dostępni dla Was w okresie wakacji, spotkania będą realizowane za pomocą MS TEAMS. Na spotkanie indywidualne umawiamy się drogą mailową. Wiadomości można wysyłać na podane adresy: